Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Homeredtube-teamLatest imagesRegisterLog in

Share | 
 

 Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
pAk11111

pAk11111

Broj poruka : 3
Datum upisa : 2010-08-08

Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI Empty
PostSubject: Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI   Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI Empty9th August 2010, 06:05

i jos jednom kad se igra mec?
Back to top Go down
wlax
V.I.P
V.I.P
wlax

Broj poruka : 554
Datum upisa : 2010-05-25
Godina : 32
Lokacija : Srbija

Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI Empty
PostSubject: Re: Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI   Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI Empty9th August 2010, 06:17

Brate opusti se "i" ili "y" nije mnogo problem,ali ce se ispravi ne brini satnice ce biti veceras! :)))
Back to top Go down
http://www.redtube-team.tk
Assassin's Creed

Assassin's Creed

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2010-08-07

Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI Empty
PostSubject: Re: Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI   Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI Empty9th August 2010, 06:23

Brate nemoj otvarati ovde topic jesi rtd,izgleda mnogo ruzno trebalo bi da pise samo o parovima,a ne nema glupa pitanja!!Imas poseban topic za to!!
Back to top Go down
Sponsored content




Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI Empty
PostSubject: Re: Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI   Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI Empty

Back to top Go down
 

Ako moze da se smeni imeto na mojot klan e ETERNITY a vie ste go pisale ETERNITI

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
» Jeli moze link za download hltv demo gZ vs BPD
» L.o.D klan
» Probni za klan
» prijawa za klan
» Prijava za klaN
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: REDTUBE League History :: REDTUBE Summer League 2010 #1 :: Obaveštenja i Pitanja-
Jump to:  

Similar topics

+